+38 (067) 445-60-35
Замовити дзвінок
Каталог обладнання

Верстати та обладнання KDT Machinery для виробництва меблів з дерева, ДСП, ЛДСП, МДФ. Модельний ряд меблевого обладнання KDT складається з високотехнологічних меблевих верстатів побудованих із застосуванням сучасних технологій та розробок для меблевих фабрик та цехів з виробництва кухонних та корпусних меблів.

Верстати, які окупаються і дають можливість заробляти в найкоротші терміни одну з найважливіших вимог ринку, і обладнання KDT цю вимогу повністю задовольняє, пропонуючи своїм клієнтам купити меблеве обладнання та верстати для виробництва меблів за приємними та доступними цінами.

Широка лінійка з більш ніж 10 одиниць обладнання створена для найвибагливіших клієнтів та під різні завдання.

Меблеві верстати високої якості, надійність обладнання для виготовлення корпусних та кухонних меблів, постійні знижки, великий склад запчастин та комплектуючих зробить співпрацю з компанією KDT приємною та вигідною.

меблеве обладнання кдт

Дуже важливою перевагою меблевих верстатів та обладнання KDT Machinery є великий асортимент розхідників та запчастин на складі, а також висококваліфікована сервісна підтримка та повна гарантія 12 місяців!

Дізнатися ціну
Ви обрали:

© 2022 KDT Woodworking Machinery деревообробні верстати