+38 (067) 445-60-35
Замовити дзвінок

Крайколичкувальні верстати для наклеювання крайки ПВХ від компанії KDT Machinery стали у своєму роді еталоном надійності та високої продуктивності, а також відіграли важливу роль у загальному іміджі компанії.

верстати для наклеювання крайки кдт

Верстати для наклеювання крайки ПВХ KDT підкорили своїх клієнтів чудовою якістю обробки, високою швидкістю подачі, зручністю налаштувань і феноменальною витривалістю. Промислове виконання крайколичкувальних верстатів KDT передбачає тривалу і безперервну роботу у 2-3 змінному режимі роботи.

Лінійка крайколичкувальних верстатів KDT складається з прямолінійних автоматичних крайколичкувальних верстатів прохідного типу зі швидкістю наклеювання крайки 20-26 м/хв, двосторонніх крайколичкувальних верстатів (20 м/хв) та універсального крайколичкувального верстата з ручною подачею для прямолінійних та криволінійних деталей (10 м/хв).

Висока швидкість обробки деталі, широкий вибір конфігурації та доступна ціна (у порівнянні з європейськими аналогами) роблять крайколичкувальні верстати KDT дуже популярними на меблевому ринку.

Дуже важливою перевагою крайколичкувальних верстатів KDT Machinery є великий асортимент розхідників та запчастин на складі, а також висококваліфікована сервісна підтримка та повна гарантія 12 місяців!

Дізнатися ціну
Ви обрали:

© 2022 KDT Woodworking Machinery деревообробні верстати