Кромкооблицювальні верстати для поклейки кромки ПВХ від компанії KDT Machinery стали у своєму роді еталоном надійності та високої продуктивності, а також відіграли важливу роль у загальному іміджі компанії.

 

Верстати для поклейки кромки пвх KDT підкорили своїх клієнтів чудовою якістю обробки, високою швидкістю подачі, зручністю налаштувань і феноменальною витривалістю. Промислове виконання кромкооблицювальних верстатів KDT передбачає тривалу і безперервну роботу в 2-3 змінному режимі роботи.

Лінійка верстатів клейових KDT складається з прямолінійних автоматичних кромкооблицювальних верстатів прохідного типу зі швидкістю поклейки кромки 20-26 м/хв, двосторонніх кромкооблицювальних верстатів (20 м/хв) та універсального кромкооблицювального верстата з ручною подачею для прямолінійних та криволінійних заготовок (10 м/хв).

Висока швидкість обробки заготовки, широкий вибір конфігурації та доступна ціна (порівняно з європейськими аналогами) роблять кромкооблицювальні верстати KDT дуже затребуваними на меблевому ринку.

Дуже важливою перевагою кромкооблицювальних верстатів KDT Machinery є великий асортимент розхідників та запчастин на складі, а також висококваліфікована сервісна підтримка та повна гарантія 12 місяців!

Дізнатися ціну
Ви обрали:

© 2021 KDT Woodworking Machinery деревообробні станки