+38 (067) 445-60-35
Замовити дзвінок

Двосторонній крайколичкувальний верстат KE-2468JHSKC

 • Швидкість подачі, м/хв 12-20
 • Вузли верстата: 1. Вузол прифугування. 2. Притискний вузол. 3. Вузол торцювання. 4. Перший фрезерний вузол для зняття звисів крайки. 5. Другий фрезерний вузол для зняття звисів крайки. 6. Вузол контурної обробки кутів (раунди). 7. Вузол циклювання з радіусними ножами. 8. Вузол циклювання з плоскими ножами. 9. Пазувальний вузол із 2-х сторін. 10. Полірувальний вузол.
 • Мінімальний розмір деталі, мм 285x285
 • Товщина деталі, мм 10-60
 • Товщина крайки, мм 0,4-3
 • Ширина деталі, мм ≥ 285
 • Довжина деталі, мм ≥ 285
 • Загальна потужність, кВт 54
 • Робочий тиск, МПа 0,6
 • Розміри ДxШxВ, мм 8302x4150x1848
 • Маса, кг 7200

 

 

 

Призначення

Двосторонній автоматичний крайколичкувальний верстат KE-2468JHSKC призначений для одночасного личкування з двох сторін прямолінійних крайок меблевих щитів та заготівок синтетичним рулонним матеріалом. Застосовується на меблевих підприємствах, що випускають серійні меблі.

Вузли верстата

 1. Вузол прифугування.
 2. Притискний вузол.
 3. Вузол торцювання.
 4. Перший фрезерний вузол для зняття звисів крайки.
 5. Другий фрезерний вузол для зняття звисів крайки.
 6. Вузол контурної обробки кутів (раунди).
 7. Вузол циклювання з радіусними ножами.
 8. Вузол циклювання з плоскими ножами
 9. Пазовий вузол із 2-х сторін.
 10. Полірувальний вузол.

Відмітні особливості

 • Швидкість подачі 12-20 м/хв;
 • Магазин для крайки;
 • Програмування технологічних перерв нагріву клейової ванни;
 • Індивідуальний частотний перетворювач кожного робочого вузла;
 • Освітлення у захисній кабіні;
 • Для безпеки верстат обладнаний електронною системою блокування дверей кабіни;
 • Механізм підйому/опускання притискної траверси оснащений електроприводом, що забезпечує швидку та точну установку на необхідну товщину деталі;
 • Базуюча лінійка з цифровим лічильником гарантує швидке та точне встановлення необхідного знімання на деталі під час фрезерування на вузлі прифугування;
 • Пневматична шторка на клейовомуу валу, заахищає його від забруднення;
 • Регулювання передніх та задніх звисів крайки з панелі керування.
 • На верстаті встановлено два вузли нанесення рідин:
 1. Перший вузол для нанесення роздільної рідини: за допомогою 2-х форсунок перед агрегатом попереднього фрезерування (прифугування) заготівки. Це наноситься спеціальна роздільна рідина, залишки клею, що виступають назовні, не вступають у з'єднання із заготівкою.
 2. Другий вузол для нанесення полірувальної рідини: за допомогою 2-х форсунок перед полірувальним агрегатом. Це наноситься очищувальна рідина. Основне завдання видалення нанесеного на початку антиадгезиву (роздільна рідина) та вільних залишків клею. А також для надання блиску обробленої крайки деталі.

Схема у автоматичній лінії

схема впровадження кромочника у лінію

Конструктивні переваги

рама верстата
Рама верстата має форму жорсткого короба з необхідними ребрами жорсткості, що гарантує точне розташування всіх вузлів протягом усього терміну експлуатації.
пульт керування
Управління верстатом здійснюється за допомогою спеціального пульта обладнаним промисловим дисплеєм із системою «Touch screen». Значки увімкнення/вимкнення вузлів та агрегатів на дисплеї інтуїтивно зрозумілі та не вимагають спеціальних навичок для роботи на верстаті.
технологічні перерви
Можливість програмування технологічних перерв нагріву клейової ванни.
шток дозатор
Шток дозатор подачі заготівок, контролює мінімальну відстань між заготівками, запобігаючи пошкодженню вузлів верстата під час роботи.
магазин подачі крайки
Магазин подачі крайки на два рулони спрощує та прискорює процес зміни крайки та переходу на іншу товщину, ширину, колір.
вузол прифугування
Вузол прифугування оснащений двома високочастотними двигунами, що забезпечує якісну обробку торця матеріалу перед приклеюванням крайки. Попереднє фрезерування справляється зі «сходинкою» від підрізної пилки, сколами. Вузол попереднього прифугування оснащений алмазними фрезами висотою 40 мм (65 мм – опція).
Притискний вузол
Притискний вузол складається з 4 роликів, які приводяться в дію за допомогою пневматики, що гарантує рівномірний розподіл зусиль на крайку під час приклеювання. З 4-х роликів 2 ролика мають різний конус, що забезпечує розподіл зусилля притиску по товщині деталі. 2 циліндричні ролики здійснюють тиск по всій товщині деталі, а 2 конічні ролики зосереджені на нижньому і верхньому ділянках деталі. Потужний пневматичний циліндр ножа попередньої торцювання успішно справляється з товстою крайкою.
верхня клейова ванна
Верхня клейова ванна із попереднім розплавом клею, місткістю 5 літрів. Клей подається дозовано та не перегрівається під час простоїв верстата. Оглядове вікно дозволяє контролювати наявність клею. Час розігріву та готовності до роботи 15 хвилин.
вузол торцювання
Вузол торцевої обрізки оснащений двома високочастотними електродвигунами, а переміщення пильних вузлів здійснюється за спеціальними лінійними напрямними. Вузол оснащений системою автоматичного змащення напрямних.
фрезерний вузол
Фрезерний вузол складається з двох високочастотних електродвигунів, оснащених радіусними фрезами, які дозволяють обробляти крайковий матеріал товщиною 0,4 – 3,0 мм. Деталь відстежується за допомогою двох великих круглих копірів (на кожному моторі) встановлених на плаваючому вузлі, ця конструкція запобігає появі браку під час фрезерування.Верстат оснащений двома парами фрезерних вузлів – 2 чорнових вузла та 2 вузли для чистового фрезерування.
вузол контурної обробки
Вузол контурної обробки кутів (раундів) оснащений двома високошвидкісними моторами та успішно працює на швидкості 20 м/хв. Можливі чотири схеми роботи.
радіусна цикля
Радіусне циклювання двома твердосплавними радіусними ножами, які після фрезерування крайки товщиною 2,0 мм знімають тонкий шар з відфрезерованої частини крайки, в результаті ми отримуємо рівну оброблену поверхню.
плоска цикля
Вузол прямого циклювання оснащений двома твердосплавними прямими ножами (клеєва циклю), які здійснюють обробку крайки в стиках з деталлю. Ця операція видаляє надлишки клею та мікронерівності на швах у місцях приклеювання крайки до деталі.
пазувальний вузол
Пазувальний фрезерний вузол оснащений пазовою пилкою з твердосплавними напайками для паза фрезерування під задню стінку. Можливий один із трьох варіантів позиціонування фрезерного вузла: для фрезерування паза зверху, знизу або в торці деталі.
полірувальний вузол
Вузол полірування здійснює полірування обробленої частини крайки. Для безпеки вузол обладнаний додатковими захисними кожухами.
Характеристики крайколичкувального верстата
Швидкість подачі, м/хв 12-20
Вузли верстата: 1. Вузол прифугування. 2. Притискний вузол. 3. Вузол торцювання. 4. Перший фрезерний вузол для зняття звисів крайки. 5. Другий фрезерний вузол для зняття звисів крайки. 6. Вузол контурної обробки кутів (раунди). 7. Вузол циклювання з радіусними ножами. 8. Вузол циклювання з плоскими ножами. 9. Пазувальний вузол із 2-х сторін. 10. Полірувальний вузол.
Мінімальний розмір деталі, мм 285x285
Товщина деталі, мм 10-60
Товщина крайки, мм 0,4-3
Ширина деталі, мм ≥ 285
Довжина деталі, мм ≥ 285
Загальна потужність, кВт 54
Робочий тиск, МПа 0,6
Розміри ДxШxВ, мм 8302x4150x1848
Маса, кг 7200

Увага!

Технічні характеристики та зовнішній вигляд товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
Дізнатися ціну
Ви обрали:

© 2022 KDT Woodworking Machinery деревообробні верстати