phone +38 (067) 445-60-35
Замовити дзвінок

Обробний центр з ЧПК KHM-660B для фрезерування під замок, петлі та замкову щілину

  • Обробка дверного полотна з усіх боків з однієї установки
  • Сканер штрих-кодів на вході
  • Може працювати, як окреме рішення з системою завантаження та вивантаження, або інтегрованим в автоматичну лінію
  • Мінімальний розмір заготовки: 1800x300 мм
  • Максимальний розмір заготовки: 3000x1200 мм
  • Товщина заготовки: 30-60 мм
  • Макс. швидкість переміщення: 60 м/хв
  • Потужність приводів (X/Y/Z): 1,5/1,5/1,5 кВт

 

Призначення

Обробний центр з ЧПК KHM-660B призначений для фрезерування дверних полотен у торцях та пласті під подальшу установку дверної фурнітури: петель, замків, замкових свердловин та іншої фурнітури для дверей у прохідному режимі.

Незалежні один від одного шпинделі та система ЧПК дозволяють з високою точністю вибирати пази під замок (личинка, ручка замка, накладка) та петлі одночасно.

Верстат дозволяє швидко і точно свердлити отвори послідовно по всіх площинах деталі, що обробляється, відповідно до заданої програми в повністю автоматичному режимі.

Верстат застосовується на дверних, меблевих та столярних виробництвах, зайнятих серійним випуском дверей та інших збірних конструкцій. Може бути вбудований в автоматичну лінію.

Відмітні особливості

  • Масивна рама для точної роботи із мінімальними вібраціями.
  • Автоматичне завантаження та вивантаження.
  • Може працювати як окреме рішення із системою завантаження та вивантаження, так і інтегруватися в автоматичну лінію для виготовлення дверей.
  • Гнучке рішення для дверних виробництв із високим ступенем автоматизації.
  • Широкі можливості оснащення згідно з запитами клієнта щодо продуктивності.
  • Інтуїтивно зрозуміла програма управління.
  • Обробка дверного полотна з усіх боків із однієї установки.
  • Сканер штрих-кодів на вході.

Використання у складі автоматичних ліній

Виконання з одним верстатом, завантаженням та вивантаженням

Виконання з одним верстатом

Виконання з двома верстатами, завантаженням та вивантаженням

Виконання з двома верстатами

У складі автоматичної лінії

автоматична лінія дверна

Конструктивні переваги

обробка полотна
Обробка дверного полотна відбувається з усіх боків з одного монтажу за один прохід. Високоякісні шпинделі з високою чистотою обертів дозволяють отримати високу якість обробки. Це дозволяє не використовувати додаткову обробку після використання верстата.
Усього верстат має 3 групи фрезерних шпинделів, дві групи з яких виробляють обробку по горизонталі та одна по вертикалі.
Кожна з груп має наступну конфігурацію:
  • Шпиндель №1 – 6 кВт (ER32).
  • Шпиндель №2 – 1,5 кВт (ER20).
  • Шпиндель №3 – 0,75 кВт (ER20).
 
панель управління
Пульт керування має просту та зрозумілу програму управління верстатом, дозволяє швидко задавати та змінювати параметри обробки.
затискачі
Позиціонування та фіксація деталі проходить по всій довжині дверного полотна завдяки потужним сервопритисканням. Відбувається вирівнювання деталі бічними упорами та вимірювання висоти заготовки спеціальним датчиком.
сканер
Верстат має сканер штрих-кодів на вході, завдяки чому відбувається швидке зчитування та завантаження даних у систему. Інформація на етикетці слугує для виклику програми обробки.
потужна станина верстата
Потужна зварна рама верстата із мінімальними вібраціями забезпечує точну роботу.
Характеристики обробного центру для фрезерування під замки
Мінімальний розмір заготовки, мм 1800x300
Максимальний розмір заготовки, мм 3000x1200
Товщина заготовки, мм 30-60
Потужність приводів (X/Y/Z), кВт 1,5/1,5/1,5
Максимальна швидкість переміщення, м/хв 60
Висота робочого столу, мм 960
Фрезерування під замок, замкову щілину, ручку Вертикальний шпиндель №1 – 6 кВт (ER32); Вертикальний шпиндель №2 – 1,5 кВт (ER20); Вертикальний шпиндель №3 – 0,75 кВт (ER20); Горизонтальний шпиндель №1 – 6 кВт (ER32); Горизонтальний шпиндель №2 – 1 ,5 кВт (ER20); Горизонтальний шпиндель №3 - 0,75 кВт (ER20)
Фрезерування під петлі Горизонтальний шпиндель №1 – 6 кВт (ER32) Горизонтальний шпиндель №2 – 1 ,5 кВт (ER20) Горизонтальний шпиндель №3 - 0,75 кВт (ER20)
Загальна потужність, кВт 35.3
Вага, кг 4600
Габаритні розміри (ДxШxВ), мм 5585x3280x2093

Увага!

Технічні характеристики та зовнішній вигляд товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
Дізнатися ціну
Ви обрали:

© 2025 KDT деревообробні верстати