+38 (067) 445-60-35
Замовити дзвінок

Обробний центр з ЧПК KN-3710D

 • Система управління TPA (Італія)
 • Розмір столу, мм 3100x2150
 • Відстань від торця шпинделя до поверхні столу, мм 72-252
 • Шпиндель HSD, 13,2 кВт, 24000 об/хв., під затискач HSK-63 F
 • Свердлильна голова 10 вертикальних шпинделів, 1,7 кВт, 6000 об/хв
 • Зміна інструменту револьверний на 12 місць
 • Макс. довжина інструменту (без урахування висоти деталі), мм 100
 • Максимальний діаметр інструменту, мм 140
 • Швидкість переміщення X/Y/Z, м/хв 80/80/30
 • Потужність сервоприводів по X/Y/Z, кВт 2*1,5/1,5/1,5
 • Кількість вакуумних зон, шт 6
 • Загальна споживана потужність, кВт 34,8
 • Продуктивність вакуумних насосів, м3/год 2x250
 • Габаритні розміри ДxШxВ, мм 4500x3350x2415
 • Маса, кг 5000

 

 

 

 

 

 

Призначення

Обробний центр з ЧПК KDT KN-3710D з одним фрезерним шпинделем HSD та револьверною зміною інструменту на 12 місць на сервоприводі та свердлильною головою на 10 вертикальних шпинделів з ручною зміною інструменту призначений для точної, високошвидкісної фрезерної обробки та присадки отворів у різних листових та композиційних матеріалах, а також масиві деревини м'яких та твердих порід. Він буде корисним як на підприємстві початкового рівня, так і на масовому виробництві.

Верстат комплектується сучасною системою ЧПК TPA (Італія). Система ЧПК має різноманітні асортименти прикладних функцій. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє швидко підготувати кадри підприємства для програмування та роботи на верстаті.

Відмітні особливості

 • Зона обробки 3100x2150 мм;
 • Шпіндель: HSD (Італія) – потужністю 13,2 кВт із патроном HSK-63F;
 • Свердлильно-присадна група KDT на 10 вертикальних шпинделів потужністю 1,7 кВт, 6000 об/хв та посадковим діаметром на 10 мм;
 • Серводвигуни переміщення порталу та шпинделя по осях X/Y/Z: - 1,5 кВт;
 • Швидкість переміщення по осях X/Y/Z: - 80/80/30 м/хв;
 • Механізм автоматичної зміни інструменту револьверного типу на 12 інструментів;
 • Стійка управління TPA російською мовою (Італія) – включає: Тра WSCM – управління верстатом;
 • Tpa Cad – моделювання; редагування, створення програм, що управляють;
 • KDT Remote Services – (телесервіс) дистанційне обслуговування за допомогою підключення через інтернет з метою виявлення несправностей, діагностики, обслуговування, ремонту чи оптимізації процесу;
 • Вакуумні насоси Becker потужністю 5,5 кВт – 2 шт.;
 • Механізм захоплення заготівки;
 • Механізм вирівнювання листа;
 • Датчик калібрування інструменту;
 • Двоконтурна система змащення;
 • Обдування зони фрезерування;
 • Конструкція портального типу;
 • Пневматичні упори – 6 шт.

Конструктивні переваги

стійка управління tpa
Стійка управління TPA (Італія) - включає 2 модулі: Тра WSCM - управління верстатом і Tpa Cad - моделювання, редагування, створення керуючих програм.
вакуумний стіл
Вакуумний стіл із робочою зоною 3100x2150x100 мм на 6 вакуумних зон. Можлива робота в маятниковому режимі та з деталями малих форм.
рама верстата
Корпус верстата має форму рамної конструкції з ребрами жорсткості та перекриттями з суцільнометалевого листа, що забезпечує надійну базу для подальшого кріплення на неї всіх вузлів та агрегатів. Висока точність виконання гарантує точне пересування консолі та шпинделя, що згодом впливає на точність обробки.
електрошпиндель hsd
Верстат оснащений сучасним потужним електрошпинделем 13,2 кВт від італійського виробника HSD "ES951 e-core". Це перший шпиндель з власним інтелектом, який самостійно діагностує свою роботу та надсилає інформацію в систему керування верстатом у режимі реального часу. Це дозволяє точно контролювати режими роботи шпинделя і дотримуватися необхідної технології обробки деталі, що забезпечує стабільну роботу верстата, високу якість обробки і продовжити період експлуатації інструменту.
магазин на 12 інструментів
Магазин автоматичної зміни інструменту на 12 позицій забезпечить верстат необхідним запасом фрез і дозволить робити складні операції з використанням більшої кількості інструменту. Магазин оснащений сервоприводом, який дозволяє проводити заміну інструменту з високою точністю та швидкістю.
Точний патрон HSK-63F
Інструментальний та шпиндельний конус HSK63F був розроблена німецькими фахівцями спеціально для високошвидкісної та високоточної обробки. Застосування конуса HSK забезпечує радіальну та осьову точність. HSK63F призначений для використання високошвидкісного інструменту.
свердлильно-присадна група kdt
Свердлильно-присадна група KDT на 10 вертикальних шпинделів потужністю 1,7 кВт, 6000 об/хв та посадковим діаметром на 10 мм.
обдув інструменту
Обдування інструменту забезпечує ефективне видалення стружки із зони різання, що значно підвищує якість обробки та стійкість інструменту.
кулько-гвинтова пара
КГП по осі Z - переміщення здійснюється за допомогою кулько-гвинтової пари TBI (Тайвань), що гарантує повну відсутність люфту, і згодом високу точність переміщення.
зубчаста рейка та шестерня
Зубчаста рейка та шестерня KAI HE (Тайвань) зі шліфованими із загартованої сталі зубами забезпечують високу точність та плавність ходу за рахунок мінімального тертя та відсутності люфтів. Шестерня інтегрована у планетарний редуктор високої точності.
напрямні кочення та каретки
Напрямні кочення та каретки HIWIN (Тайвань) забезпечують плавність ходу за рахунок мінімального тертя, при цьому зберігаючи жорстке зчеплення та прецизійну точність.
сервомотори дельта та редуктори сесам
Сервомотори INVT підвищеної потужності по 1,5 кВт та прецизійні планетарні редуктори SESAME Motor (Тайвань) забезпечують синхронне переміщення, високу точність та динаміку.
двоконтурна система змащення
Автоматична двоконтурна система змащення по осях Х-У та окремо по осі Z (ручне управління) здійснює змащення всіх необхідних вузлів та агрегатів.
вирівнювання листа та базування
Механізм вирівнювання листа та базуючі упори: Підйомні базуючі упори; Підйомні позиціонуючі планки; вирівнювач листа; Система працює з будь-якими форматами панелей, що не перевищують розмір робочого столу.
зіштовхувач заготівок з очищенням столу
Зіштовхувач заготівок/Очищення робочого столу скорочує час обслуговування та виключає попадання стружки під заготівку, що суттєво впливає на якість обробки, полегшуючи роботу оператора. Одночасно проводить зіштовхування заготівок та очищення столу від стружки.
електрошафа
На всьому обладнанні заводу KDT використовуються електрокомпоненти від перевірених виробників. Вони взаємозамінні, за рахунок цього збільшується ефективність сервісного обслуговування та контроль якості. В основному це Delta Electronics, INVT (Innovation Value Teamwork), деякі комплектації використовуються компоненти спеціального призначення від Schneider Electric, Siemens, Lenovo (промисловий комп'ютер).
вакуумні насоси
2 вакуумні насоси Becker по 5,5 кВт і продуктивністю по 250 м3/год кожен забезпечують надійну фіксацію заготівки.
механізм захоплення заготівок
ОПЦІОНАЛЬНО МЕХАНІЗМ ЗАХОПЛЕННЯ ЗАГОТІВОК! Дозволяє збільшити продуктивність на 20-30% за рахунок одночасного завантаження та вивантаження деталей, використовується з додатковими столами завантаження та вивантаження.
Характеристики обробного центру с ЧПК
Система управління TPA (Італія)
Розмір столу, мм 3100x2150
Відстань від торця шпинделя до поверхні столу, мм 72-252
Шпиндель HSD, 13,2 кВт, 24000 об/хв., під затискач HSK-63 F
Свердлильна голова 10 вертикальних шпинделів, 1,7 кВт, 6000 об/хв
Зміна інструменту револьверний на 12 місць
Макс. довжина інструменту (без урахування висоти деталі), мм 100
Максимальний діаметр інструменту, мм 140
Швидкість переміщення X/Y/Z, м/хв 80/80/30
Потужність сервоприводів по X/Y/Z, кВт 2*1,5/1,5/1,5
Кількість вакуумних зон, шт 6
Загальна споживана потужність, кВт 34,8
Продуктивність вакуумних насосів, м3/год 2x250
Габаритні розміри ДxШxВ, мм 4500x3350x2415
Маса, кг 5000

Увага!

Технічні характеристики та зовнішній вигляд товару можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
Дізнатися ціну
Ви обрали:

© 2022 KDT Woodworking Machinery деревообробні верстати